З чого роблять паркетну дошку

Технології виготовлення паркетної дошки, вже в межах 100 років. Засновником паркетної дошки вважається швед Густав Чер, ділок, володар фірми з приготування дверей. Він вигадав склеювати між собою велику кількість маленьких деревних частин, а з їхніх вже створювати двері. Після чого це ноу-хау він пристосував для приготування підлогового покриття, яке в даний момент нам відомо як паркетна дошка.
Як і десятиліття назад, паркетна дошка вироблено з 3х склеєних між собою шарів. При цьому склеюють їх цим образом, щоб волокна деревної породи примикають верств лягали перпендикулярно приятель до приятеля.
Нижній шар паркетної дошки це однорідна деревна порода хвойних порід дерев (сосна, ялина), що має півтора мм в товщину.
Середній шар дає собою деревні рейки, на краях яких є пази і шипи, спасибі чому трапляється установка паркетної дошки. Товщина сього шару – 8-9 мм. Як правило для його приготування пользуют ще деревну породу хвойних порід дерев, але, трапляється, що на цю справу йде деревна порода листяних дерев, зокрема тополі.
Верхній шар ще іменують декоративним. Якраз від такого, як він виглядає, знаходиться в залежності суцільне емоцію від підлоги в приміщенні. Матеріалом для сього шару працює деревна порода цінних порід дерев. Це має можливість бути дуб, бук, клен, ясен. Або ж в тому числі і ці екзотичні дерева, як очерет і бубингу. Товщина декоративного шару, як правило, становить 6 мм, але має можливість бути і всього яких-небудь півміліметра. Саме за рахунок такого, що для такого, щоб влаштувати паркетну дошку, беруть абсолютно мало червонуватого дерева, це підлогове покриття виходить в результаті вигідніше, ніж природний паркет.
Фінішна стадія приготування паркетної дошки це покриття площині лаком. Лак наносять в деяку кількість шарів. У перший раз лак скористалися для обробки паркетної дошки в 1958 році. На перших порах лак містив розчинники. Втім вже в 1984 році виробники стали застосувати лаки без розчинників.
Порівняно не так давно замість лаку для обробки паркетної дошки стали застосувати масло і віск. Це покриття більше екологічне. Оброблена ним паркетна дошка долговечней, ніж паркетна дошка під лаком, втім коштує дорожче. Істина, останнім часом вартості на такого на подобі паркетну дошку помаленьку знижуються і вона купує все величезну популярність у покупців.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

ParketUA отримати знижку
Зателефонувати

Отримати консультацію    Первинний розрахунок