ParketUA

Магазин

Гарантія

Салони Parketua є екслюзивним постачальником торговельних брендів з продажу терасних систем TM «Gamrat» та паркетної дошки TM «Parkiet Hajnowka» на українському ринку. Крім того, салони є авторизованими точками з продажу паркетної дошки TM “Barlinek”, ламіновного покриття ТМ «Kronotex», ТМ «Rooms», ТМ «Classen», ТМ «My Step», вінілової підлоги ТМ «Arbiton», ТМ «Falquon».

Гарантія

Насолоджуйтеся безкомпромісною якістю підлоги. Всі товари від провідних європейських виробників, забезпечуються суворими стандартами довговічності, продуктивності та краси продукції. Тому ми впевнені у наших продуктах і послугах відображених в багаторічній гарантії від виробників на весь асортимент нашої продукції.

Умови гарантії

Гарантія надається за таких умов:

·         Підлогу встановлювали, обробляли та зберігали відповідно до рекомендацій;

·         Умови на місці повинні залишатися в межах рекомендованих вказівок щодо температури, відносної вологості, вологи та чистоти;

·         Підлога обслуговувалася відповідно до вказівок з використанням відповідних засобів для чищення

Гарантійне обслуговування і заміна НЕ надається в наступних випадках:

1.      Несправності, викликані неправильним монтажем продукту.

2.      Чищенням абразивними або їдкими речовинами.

3.      Недотриманням умов експлуатації.

4.      Здійснення ремонтних робіт, не спеціалізованими монтажними бригадами механічні пошкодження, нанесені в результаті недотримання правил експлуатації товару, при самостійному транспортуванні товару покупцем.

5.      Дефекти, що виникли внаслідок форс-мажорних обставин (стихійних лих).

Зареєструватися

Ваші особисті дані будуть використані для підтримки вашого досвіду на цьому веб-сайті, для управління доступом до вашого облікового запису та для інших цілей, описаних у нашому політика конфіденційності.