Магазин

Партнерська програма

Партнерська програма для дизайнерів та архітекторів

На сайті Parketua.comми пропонуємо широкий вибір паркету та інших підлогових покриттів високої якості. Але ми розуміємо, що наші клієнти – це не тільки приватні особи, але й професіонали у галузі дизайну, архітектури та будівництва. Саме тому, ми пропонуємо спеціальні знижки та партнерську програму для наших дорогих клієнтів, які працюють у цих галузях.

Наша партнерська програма дозволяє дизайнерам, архітекторам та будівельним компаніям отримати значні знижки на нашу продукцію. Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного партнера та готові пропонувати оптимальні умови співпраці. Наші знижки для професіоналів дозволяють не тільки отримувати якісні матеріали за вигідною ціною, а й збільшувати свій прибуток завдяки привабливим цінам для своїх клієнтів.

Ми знаємо, що у процесі роботи дизайнерам та архітекторам дуже важливо мати доступ до широкого вибору підлогових покриттів, щоб створити унікальний та ексклюзивний дизайн для своїх клієнтів. Тому ми пропонуємо не тільки великий асортимент продукції, але й допомогу у підборі оптимального варіанту для кожного проекту.

Зацікавлені у співпраці з нами? Напишіть нам повідомлення або зв’яжіться з нашим менеджером, і ми з радістю допоможемо Вам отримати максимальну вигоду від нашої партнерської програми та знижок для професіоналів у будівельній сфері.

Крім того, ми розуміємо, що у процесі роботи з підлоговими покриттями можуть виникати різні технічні питання, тому наші фахівці завжди готові надати консультації та допомогти у вирішенні будь-яких проблем. Ми прагнемо забезпечити наших партнерів не тільки якісними матеріалами, а й повноцінною підтримкою та співпрацею на кожному етапі роботи.

Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте якісні підлогові покриття за вигідною ціною, а також підтримку та допомогу на кожному етапі роботи. Ми пишаємось тим, що наші продукти використовуються в роботі професіоналами у галузі дизайну, архітектури та будівництва, і з нетерпінням чекаємо на можливість співпраці з Вами.

Ми розуміємо, що час – це гроші, тому ми пропонуємо швидку доставку по всій Україні. Наша команда також здійснює установку підлоги, що допоможе Вам економити час і гроші на залученні окремих підрядників.

Не втрачайте часу та приєднуйтесь до нашої партнерської програми вже сьогодні!

ParketUA отримати знижку
Зателефонувати

Отримати консультацію    Первинний розрахунок