Породи дерев паркетної дошки

Породи дерев для виробництва паркетної дошки

Паркетна дошка – це вид підлогового покриття з натуральної деревини. Володіючи всіма властивостями штучного паркету, паркетна дошка має ряд переваг, які забезпечили їй позицію на ринку підлогових покриттів в якості відмінної альтернативи класичному паркету.
Світлі
Дуб – класична паркетна порода. Існує близько 200 його різновидів. Деревина дуба мінімально схильна до розширення.
Клен – майже білий, зі слабким жовтуватим відтінком. Під дією повітря і сонячного світла поступово темніє до кремового.
Ясень – твердіше бука і дуба. Ясеневий паркет має вершковий відтінок.
Бамбук – прекрасний паркетний матеріал. Взагалі – бамбук не дерево, а злак. Його стебло – жорстка соломина, що досягає 40 м у висоту і 30 см в діаметрі. Паркет з бамбука дуже міцний, добре тримає навантаження стійкий до змін клімату. Щільна і однорідна поверхня бамбукових планок має колір льону.
Жовті
Тік. Волокна тика насичені маслянистими речовинами. В результаті дерево майже не вбирає вологу і не деформується.
Камбала за кольором схожа на тік, але трохи жовтіше.
Олива. Зріла деревина має блідо – янтарне забарвлення, іноді з червонуватим відливом.
Рожеві
Вишня відрізняється деревиною рожевого кольору (іноді кавово -рожевого, іноді рожево – перлового ).
Бук темний легко ріжеться і шліфується, добре піддається вирівнюванню тону в процесі спеціальної теплової обробки, при якій набуває коричнево-рожевий колір (димчастий бук) .
Вільха мало деформується при сушінні, завдяки чому паркет з неї стійкий до перепадів вологості. Ця порода не надто тверда і піддається шкідливому впливу комах і грибків.
Червоні
Дуссія вельми стійка до будь-яких зовнішніх впливів. Буває жовта і червона.
Кемпас має тверду деревину і буває від золотисто-червоного до темно-помиранчевого кольору. Рівномірна і щільна структура дерева стійка до стирання і навантажень, але від вологості легко деформується, їй потрібен рівний мікроклімат.
Махагон має червонувато-коричневий колір зрілої деревини, з різноманітним малюнком волокон. Поверхня паркету стабільна і щільна, середньої твердості, вона добре піддається шліфовці і поліровці.
Коричневі
Мербау . Тон цієї екзотичної породи – червона охра з коричневими і жовтуватими прожилками. З часом світлі прожилки на поверхні темніють, і загальний тон паркету вирівнюється.
Сукупіра легко шліфується і полірується. Колір деревини зрілої сукупіри шоколадно – малиновий, поцяткований охристими жовтими прожилками.
Горіх залежно від умов зростання (клімат, структура грунту) може мати деревину різних відтінків.
Кумару важче і твердіше дуба, бука і дуссіі. Володіє дуже високою щільністю і твердістю. Паркет з кумару має відтінок червоного золота, з темними поздовжніми волокнами.
Лапачо має деревину сріблясто-оливкового кольору, з чергуванням темних смуг і світлих підпалин .
Темні
Венге – дивовижна деревина кольору густого какао з чорними прожилками. Дуже міцна, добре переносить тиск і навантаження на вигин. Пори деревини маслянисті, насичені мінералами, що ускладнює обробку і лакування.
Морений дуб має практично чорний колір. Володіє дуже високою твердістю і блиском.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

ParketUA отримати знижку
Зателефонувати

Отримати консультацію    Первинний розрахунок