Основні рекомендації щодо укладання підлогових покриттів з натурального дерева:

Перед укладанням підлогових покриттів

Акліматизація нового підлогового покриття
Одна з головних складових гарантії – це попередня акліматизація підлогових покриттів з деревини і досягнення їх природної рівноваги перед укладанням. Оскільки підлогові покриття пройшли термообробку, і досягли ідеальної відносної вологості 9-12%, після доставки і перед установкою, їх необхідно буде акліматизувати в кімнатних умовах протягом як мінімум 72 годин до початку робіт.

Умови проведення робіт

Приміщення, в якому буде укладатися підлогове покриття повинне бути закритим, з працюючими системами опалення, без джерел вологи. Будь-які проблеми з вологістю повинні бути усунені до початку укладання. Під час укладання, і після неї, умови повинні бути в межах очікуваних експлуатаційних умов приміщення. Відносна вологість повітря повинна бути в межах 45 ° – 55 °, температура повітря +18 °С – 21 °С. Цими даними слід керуватися і після укладання підлогового покриття, оскільки дані кліматичні умови є найбільш комфортними для життя і роботи. Укладальник / власник несе всю відповідальність за остаточну перевірку умов проведення робіт та якості продукції перед укладанням з тим, щоб вимоги цієї інструкції були повністю дотримані. Претензії будь-якого характеру, не будуть прийняті у випадку, якщо були допущені очевидні помилки перед укладанням.

Підстава для підлогового покриття

Для укладання даного підлогового покриття можна використовувати більшість типів підстав, чистих, сухих і рівних, наприклад, стяжка з піску та цементу, дерев’яні підлогові дошки, ДСП, фанера і т.д. Відповідальність за перевірку умов ділянки під укладання, а також всіх показників вологості лежить на підряднику.

Технологічні відхилення

Покриття для підлоги з деревини є натуральним продуктом і як таке схильне до багатьох відмінностей за кольором і фактурою в кожній окремій дошці покриття, тому ми завжди рекомендуємо одночасно працювати з 3-4 пачками покриття для досягнення найкращого натурального змішання кольору.

ParketUA отримати знижку
Зателефонувати

Отримати консультацію    Первинний розрахунок