Догляд за паркетною дошкою

Паркетна дошка – чудове природне підлогове покриття, яке здатне прослужити нескінченні роки, в разі якщо лише тільки брати до уваги деякі аспекти. Саме ключове – це треба вірно виконати укладання паркетної дошки, чітко слідуючи прийнятої розробка. Але в тому числі і підлога з паркетної дошки, установка якого був проведений бездоганно, здатний прийти в непридатність, в разі якщо за ним не стане вірного догляду.

догляд за паркетною дошкою

Далі – чотири вагомих критерії по догляду за паркетної дошкою, які зобов’язаний аристократія будь-який, хто прийняв рішення придбати паркетну дошку, щоб застосувати її як підлогове покриття у власному приміщенні.

Правило №1 по догляду за паркетної дошкою: Чистота, чистота і ще один чистота!

Майже всі з раннього юнацтва розуміють, що, прийшовши з вулиці, взуття треба прибрати в передпокої. Це потрібно створювати не лише тільки від того, що можливо занести в оселю різну «заразу» – пісок і інші частинки з нечистою взуття, потрапляю на підлогу з паркетної дошки, мають всі шанси його подряпати. І в тому числі і пил, всеосяжна в будівлю з розкритих віконець, здатна засмутити природне покриття для підлоги.
Вихід з даної ненависної історії раз – сестіматіческая прибирання в приміщенні з впровадженням пилососа.
Ще раз недруг паркетної дошки – різні води. У разі якщо наприклад вже сталося, що на підлогу була пролита вода, її потрібно як можливо швидше витерти.

Правило №2 по догляду за паркетної дошкою: Звичайна вологість повітря

Паркетна дошка також людина Як і для людини, для паркетної дошки принципово, щоб вологість повітря в приміщенні була комфортабельною. Щоб було не дуже сухо, але в той же час і не дуже мокро. Нормально, в разі якщо вимірювач вологи повітря – термогігрометр – стане виказувати велечину в спектрі 30-60%. Паркетна дошка не любить перепадів вологи. У разі якщо гарантувати їй зручний режим, то вона не стане зсихатися або ж же розбухати.

Правило №3 по догляду за паркетної дошкою: Прибирання за всіма правилами

Щоб підлога з паркетної дошки залишався як можливо довше витонченим, потрібно, як вже було вимовлено повище, створювати регулярне прибирання. Але створювати її треба вірно. Інакше ця прибирання має можливість лише тільки насолити. Так, мити паркетну дошку дозволено лише тільки відмінно віджатою ганчіркою. У разі якщо наприклад вже сталося, що протерли підлогу дуже вже вологою ганчіркою, візьміть і прогуляйтеся по підлозі цілком сухою ганчіркою, яка поглине надлишки вологості.
Постановивши застосувати особливу миючий засіб для миття підлоги, на початку дбайливо вивчите інформацію на етикетці. Упевніться, що даний засіб справді підходить для миття паркету. Знайте, що свої з впровадженням абразивів, а ще на масляній базі готові привести до що, що паркетна дошка втратить свій блиск, і надати їй колишній глянець вже не вийде.
Миючий засіб перед впровадженням ніж якогось іншого розбавити в тазику або ж намести на ганчірку, але не лити на площину підлоги.

Правило №4 по догляду за паркетної дошкою: Практично ніяких підборів!

Найвищі підбори – це не лише тільки сильне жіноче знаряддя по залученню інтересу мужиків, а й убивец паркету. Шпильки готові його засмутити. Від того, щоб не було потреби розламувати голову над питанням, як втаїти подряпинки, залишені на підлозі каблуками, візьміть за правило, не бродити по паркету на шпильках.
Щоб уберегти підлогу від подряпин, ще не завадить наклеїти до ніжок стільців і столів накладки з текстилю.
Як зрите, правил по догляду за паркетної дошкою абсолютно декілька. Їх просто усвідомити. Тримайтеся даних правил і Ваш пол прослужить Для вас велика кількість років.

ParketUA отримати знижку
Зателефонувати

Отримати консультацію    Первинний розрахунок