Магазин

Терасна дошка Gamrat

Терасна дошка Gamrat від виробника за гуртовими цінами

Гуртові ціни діють при замовленні більше 10м2. Ціни уточнюйте в менеджера

Чому Ми​

Гуртові ціни від виробника

Професійний монтаж

Безкоштовний виїзд майстра на заміри

Доставка по всій території України

Обрахунок терасної дошки та комплектуючих

Переваги

Терасна дошка Гамрат з композиційного матеріалу на основі деревини характеризується незвичайною механічною витривалістю і стійкістю до високих і низьких температур. Не гниє, не деформується і не має скабок, а перш за все легка в монтажі, експлуатації і чистці.

Терасна дошка Gamrat

Терасна дошка Gamrat з композиційного матеріалу на основі деревини – це сучасний продукт, досконало імітуючий деревину, який ідеально вписується в дизайни сучасних і традиційних будинків також досконало виправдовує себе як будівельний матеріал для облаштування тераси, платформи, балкона, місця для прогулянок чи територій навколо басейнів, тощо.

Гарантія від виробника 25 років

Дошка має сертифікати

Не вимагає технічного обслуговування і фарбування

Негорюча

Стійка до грибів, лишайників, до плям і жирів

Антислизька поверхня

Стійкість до впливу низьких і високих температур

Естетичний вигляд тераси

Екологічний продукт

Стійкість до ультрафіолетових променів

Мінімальна розширюваність

Виконана з селекціонованої деревини

Естетичний вигляд тераси

Цей вишуканий продукт – сполучення природи і сучасності, а отже високо селекціонованої деревної муки з властивостями штучних матеріалів ПВХ. Завдяки такій комбінації отримали матеріал, який має солідний і естетичний вигляд деревини, та водночас бажані високі експлуатаційні властивості штучних матеріалів. Цей продукт перевершує своїми властивостями деревину, оскільки в ньому виключені вади цього матеріалу. А соекструзія матеріалу, тобто його двошаровість гарантує стабільність кольору на довгий час. Терасна дошка Gamrat у повній мірі безпечна і сприятлива середовищу, зберігає всі принципи і положення, що стосуються охорони середовища і в 100% піддається переробці.

Тераси, виконані з композитної дошки Gamrat, створять омріяну підлогу, яка здійснить усі очікування навіть найбільш вимогливих Клієнтів. Її натуральний вигляд, гармонійно поєднується з оточенням, спонукає до відвідувань і частих зустрічей на свіжому повітрі. Завдяки доступним кольорам і винятковим структурам поверхні, які надають дошкам вигляд деревини, проектні можливості композитної дошки GAMRAT необмежені – незалежно від величини чи вигляду тераси.

Експлуатація

Терасна дошка Гамрат з деревинно композиційного матеріалу характеризується незвичайною механічною витривалістю і стійкістю до високих і низьких температур. Не гниє, не деформується і не має скабок, а перш за все легка в монтажі, експлуатації та догляді. Експлуатація композитної дошки є дуже простою і не вимагає складних сервісних процедур – не шкодить їй сніг, дощ ані сонце. Завдяки цим ознакам, протягом років ми можемо радіти незмінністю форми і естетики нашої тераси. Продукт був створений з думкою про людей, які цінять зручність, елегантність виконання а також комфорт у користуваннi протягом багатьох років.

Проекти

Наші Салони

м. Львів, вул. Любінська, 92

Графік роботи:

Понеділок-П’ятниця – 10:00-19:00
Субота – 10:00-15:00
Неділя – вихідний

м. Львів, проспект Червоної Калини, 35

Графік роботи:

Понеділок-П’ятниця – 10:00-19:00
Субота – 10:00-15:00
Неділя – вихідний

м. Київ, вул. Боженка, 86

Графік роботи:
Щодня (за попередньою домовленістю)
Менеджер Володимир – +38 068 370 20 43

Адреси салонів

- вул. Любінська, 92,
- проспект Червоної Калини, 35,
м. Львів, Львівська область, 79000;

- вул. Боженка 86,
м. Київ. Київська область, 02000.

Немає важливішого місця за дім. Щоб допомогти Вам зробити його ідеальним – наші магазини відкриті з понеділка по суботу, наш онлайн магазин доступний 24/7, а наші менеджери завжди готові Вам допомогти підібрати все необхідне по телефону та в чаті.  

Написати нам повідомлення

    ParketUA отримати знижку
    Зателефонувати

    Отримати консультацію      Первинний розрахунок