Догляд за ламінатом

Ламінат наділений низкою переваг, завдяки яким на сьогоднішній день він є одним із найпопулярніших підлогових покриттів у Європі. Він екологічно чистий, оскільки виготовляється з натуральної сировини та матеріалів, гіпоалергенний, міцний, зносостійкий, не вицвітає під сонячним промінням. Він може бути різних кольорів і відтінків, мати різноманітний малюнок, що підійде до будь-якого інтер’єру. Укладання ламінату дуже просте, її може провести навіть непрофесіонал. І, що тішить, коштує таке покриття недорого. У цьому можна переконатись, подивившись, за якою ціною можна.

догляд за ламінатом

У відповідь за це ламінат просить від господарів всього одного — догляду. По суті, нічого особливого він не вимагає – всього ж прибирання щодня з використанням миючих засобів і правильного очищення поверхні від бруду. Так, деяка специфіка догляду за ламінатом є, але вона дуже швидко входить у звичку і зовсім не обтяжує.
Ламінат любить, щоб було «сухо та комфортно». Надмірна волога йому шкодить. Тому після використання миючого засобу варто протерти поверхню даного покриття для підлоги сухою ганчіркою. При цьому краще, якщо ганчірка буде ще м’якою.
Купити ламінат
Незважаючи на те, що виробники на кожному куті трубять про високі характеристики зносостійкості ламінатної панелі, треба все ж таки розуміти, що ламінат – це не алмаз, і, якщо дуже захотіти, то його можна подряпати. Навіть випадково. І щоб такого не трапилося, рекомендується при догляді за таким типом підлогою не застосовувати жодних металевих предметів. Якщо є необхідність пропилососити підлогу – будь ласка! Але краще це зробити пилососом із м’якою ворсистою насадкою.
Щоб на ламінаті не утворювалися подряпини або тріщини, доречно на ніжки меблів приклеїти повстяні набивання.
Як уже говорилося вище, ламінат із рідинами не дружить. При попаданні їх необхідно негайно видалити. Витерти ламінат насухо. Але що робити, якщо рідина залишила після себе пляму, яку неможливо видалити? У цьому випадку допоможе спеціальна паста для ламінату, якою потрібно натерти місце, де утворилася пляма. Напевно, зайвим буде згадувати, що колір пасти повинен збігатися із кольором ламінату.
Якщо немає бажання використовувати для очищення ламінату від забруднення хімічні миючі засоби, можна скористатися гарною порадою домогосподарок – додати у воду дві столові ложки дитячого шампуню. Діє не гірше за спецзасоби, а пахне навіть краще.
Сім’ї, в яких підростає маленький художник, рано чи пізно стають свідками того, як вся квартира перетворюється на велике полотно. Не рідкість, коли дитина “каляки-маляки” малює просто на підлозі, в тому числі і на ламінаті. Наприклад, фломастером. Що робити? Як видалити з поверхні ці дитячі творіння? Допоможе звичайне господарське мило.
Буває, після деякого періоду активної експлуатації ламінат тьмяніє. Повернути колишній блиск йому допоможе в такий рецепт: 2 столові ложки засоби для миття посуду, 2 склянки оцту, 1 склянка лимонного соку, 2 склянки теплої води змішати і натерти цим «коктейлем» ламінат. Кажуть, після такої процедури підлога просто сяє. Ламінат наділений рядом переваг, завдяки яким на сьогоднішній день він є одним з найпопулярніших підлогових покриттів в Європі. Він екологічно чистий, оскільки виготовляється з натуральної сировини та матеріалів, гіпоалергенний, міцний, зносостійкий, не вицвітає під сонячним промінням. Він може бути різних кольорів і відтінків, мати різноманітний малюнок, що підійде до будь-якого інтер’єру. Укладання ламінату дуже просте, її може провести навіть непрофесіонал. І, що тішить, коштує таке покриття недорого. У цьому можна переконатись, подивившись, за якою ціною можна

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.

ParketUA отримати знижку
Зателефонувати

Отримати консультацію



    Первинний розрахунок