Види паркетної дошки

Відповідно з Держстандартом 1986 862.3-86 усі паркетні дошки поділялися на кілька видів, а саме – ПД-1, ПД-2 і ПД-3, в залежності від конструкції їх підстави.

Паркетна дошка ПД-1 виконана на 1-слойном рейковому підставі, зібраному в прямокутники або в квадрати, які розташовані перпендикулярно один одному. По краях (по поздовжніх крайках) вона обклеєна рейками.

Паркетна дошка ПД-2 виготовляється на 1-слойном рейковому підставі, яке зібрано в поздовжньому напрямку осі паркетної дошки.

Паркетна дошка ПД-3 виробляється на 2-шаровому рейковому підставі з 2 шарів, склеєних між собою (рейка і шпон або обидва з рейки). Шари зібрані перпендикулярно.

Сьогодні більш поширений критерій поділу паркетної дошки на види – за кількістю смуг(плашок). У зв’язку з цим паркетна дошка буває:

Види паркетної дошки

1-но полосна тип, паркетна дошка:

1-но-полона-паркетна-дошка.jpg

Верхній шар даної паркетної дошки проводиться з 1 цільної плашки. Паркетна промисловість пропонує кілька варіантів односмуговою паркетної дошки: по два різновиди довжини і ширини, а також однотонні або з чітко проступають деревним малюнком.

2-но полосна паркетна дошка:

верхній шар складається, відповідно, з двох смуг смуг(плашок). Паркетна дошка може бути з укороченими і з видовженими плашками. Перший варіант проводиться для приміщень малої і середньої площі, другий – для приміщень великих площ.
Однополосна паркетна дошка

3-х полосна паркетна дошка:

верхній шар трьохсмугової паркетної дошки виготовляється з потрійного ряду смуг(плашок). Довжина їх різна, а розташування довільне, це їхн дизайнерська особливість, виготовляються в найрізноманітніших колірних поєднаннях і виглядають дуже оригінально й унікально.

Зворотній дзвінок
Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер допоможе знайти рішення Ваших запитань
*Ваші дані не будуть передані 3-м особам.

Дякуємо! Ми Вам зателефонуємо!