‹ Усі шпалери

Smith & Fellows

Ексклюзивні Шпалери Smith & Fellows

Smith & Fellows це компанія з виробництва шпалер з чудовою міжнародною репутацією. Вони захопили архівні та історичні проекти, які відображають спадщину, елегантність і витонченість минулого, щоб зробити інноваційні та елегантні шпалери. Тільки найкращі матеріали використовуються, щоб створювати складні конструкції, які підвищують сучасні та класичні інтер’єри.

Smith & Fellows штаб-квартира розташована в ідилічною сільській місцевості Великобританії Сассекс, звідки команда управляє всіма аспектами бізнесу; включаючи проектування, виробництво, продаж і маркетинг, складування та дистрибуцію.

Через ретельно відібраних мережу міжнародних дистриб’юторів, Smith & Fellows забезпечує відмінний сервіс поставляється для роздрібної торгівлі, дизайнерів інтер’єру, архітекторів і клієнтів по всьому світу.

Велика відміність цих ексклюзивних шпалер в Україні, що вони завжди підтримуються у наявності і не потрібно чекати по декілька місяців, як наприклад шпалер їхніх конкурентів)

Шпалери Smith & Fellows інтернет-магазин ParketUA. Доставка, гарантія, низькі ціни. Купити шпалери Львів, Київ Smith & Fellows

показати більше
Ціна шпалери Smith & Fellows Потрібно уточнювати

Шпалери Smith & Fellows

Шпалери Smith & Fellows колекція Buttermere →

Шпалери Smith & Fellows колекція Windermere →

Шпалери Smith & Fellows колекція Grasmere →

Шпалери Smith & Fellows колекція Derwent →

Зворотній дзвінок
Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер допоможе знайти рішення Ваших запитань
*Ваші дані не будуть передані 3-м особам.

Дякуємо! Ми Вам зателефонуємо!