‹ Усі шпалери

Oilily Home

«Oilily Home» – Бешкетні веселощі фарб з Нідерландів

Oilily і AS Création представляють першу спільну колекцію шпалер

Oilily і провідний виробник шпалер AS Création створили спільну колекцію шпалер, яка відображатиме типовий для нідерландської марки модного одягу пустотливий світ фарб і декору. То веселі в ніжних тонах, то насичені і строкаті, ці шпалери просто доставляють радість. У дитячій або в кімнаті дівчинки, в коридорі або в кухні – проти веселого настрою, створюваного шпалерами від Oilily, у печалі немає шансів.

Живі смуги жовтого, червоного і зеленого кольору, нібито намальовані від руки, тягнуться вздовж стін. Зубчасті візерунки в різних тонах синього одягають кімнату в веселе літнє плаття. Ніжні квіти пастельних тонів, що створюють гарний настрій, і геометричні візерунки в стилі ретро випромінюють веселий настрій; світяться строкаті паперові квіти, навпаки, – це справжній креативний феєрверк фарб.

Фантастична колекція шпалер «Oilily Home» як для дітей, так і для дорослих в першу чергу переносить на рідні стіни естетику марки Oilily. Веселі забарвлення характерні для всього діапазону шпалер – від пастельних до кричущих тонів – і завжди залишаються вірною стилю Oilily.

Всі ескізи основних мотивів створені з любов’ю і старанністю, завдяки цьому всі шпалери являють собою маленькі шедеври мистецтва. Надрукована на високоякісному папері колекція випромінює автентичний шарм і веселу безтурботність.

показати більше
Ціна шпалери Oilily Home Потрібно уточнювати
Зворотній дзвінок
Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер допоможе знайти рішення Ваших запитань
*Ваші дані не будуть передані 3-м особам.

Дякуємо! Ми Вам зателефонуємо!