Профіль композитний (дошка) Gamrat сірий 25/160/3000мм

Виробник: Gamrat

нет ничего

✅ 25 років гарантії
✅ Виготвлена з селекційного дерева
✅ Стійка до грибків і моху
✅ Стійка до УФ-випромінювання
✅ Стійка до зміни температур
✅ Стійка до плям та жиру
✅ Екологічно чистий продукт

Терасна дошка Gamrat
Терасна дошка Gamrat з композиційного матеріалу на основі деревини – це сучасний продукт, досконало імітуючий деревину, який ідеально вписується в дизайни сучасних і традиційних будинків також досконало виправдовує себе як будівельний матеріал для облаштування тераси, платформи, балкона, місця для прогулянок чи територій навколо басейнів, тощо.
Терасна дошка з деревинно композиційного матеріалу характеризується незвичайною механічною витривалістю і стійкістю до високих і низьких температур. Не гниє, не деформується і не має скабок, а перш за все легка в монтажі, експлуатації та догляді. Експлуатація композитної дошки є дуже простою і не вимагає складних сервісних процедур – не шкодить їй сніг, дощ ані сонце. Завдяки цим ознакам, протягом років ми можемо радіти незмінністю форми і естетики нашої тераси. Продукт був створений з думкою про людей, які цінять зручність, елегантність виконання а також комфорт у користуваннi протягом багатьох років.
Терасна дошка Гамрат з композиційного матеріалу на основі деревини характеризується незвичайною механічною витривалістю і стійкістю до високих і низьких температур. Не гниє, не деформується і не має скабок, а перш за все легка в монтажі, експлуатації і чистці.

Форма замовлення

Після заповнення з Вами зв'яжеться менеджер та уточнить усі деталі.

*Ваші дані не будуть передані 3-м особам.

Дякуюємо за Ваше замовлення!

Зворотній дзвінок
Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер допоможе знайти рішення Ваших запитань
*Ваші дані не будуть передані 3-м особам.

Спасибо! Мы Вам позвоним!