НОВИНКА Французький ламінат "Alsapan" | паркет ua (parket ua)

НОВИНКА Французький ламінат “Alsapan”

Французька компанія “Alsapan“, яка започаткована в 1972 році – успішний виробник меблів і підлогових покриттів. Це сімейне підприємство, засноване теслею Йосипом Струбом, справу якого зараз продовжують його діти. Якщо ви бажаєте придбати ламінат, що відповідає всім міжнародним стандартам, має сертифікати від PEFC і FSC, які вказують на дбайливе лісівництво та виробництво виробів без шкоди навколишньому середовищу, то вам варто звернути увагу на ламінат “Alsapan“.

Серед великого різномаїття ламінованих покриттів, ламінат з Франції зачаровує споживачів своїм  дизайном і незрівнянним якістю. Основну потужність підприємства “Alsapan” становить шість заводів, за рік вони виробляють від мільйона і більше одиниць продукції, яка поставляється по всьому світу.  

Ламіноване покриття марки “Alsapan” підходить для укладання в будь-якому приміщенні, так як має різноманітні технічні параметри. Ламель являє собою чотиришарову структуру, основою якої, є міцна HDF плита, верхній шар є прозорим, він складається зі смоли та робить ламінат стійким до пошкоджень. За ним знаходиться декоративний друкований папір, який надає виробу особливий дизайн. Нижній пласт, він же четвертий шар, є стабілізуючим, що дозволяє захищати деревно-стружкові плити від факторів, які можуть викликати її деформацію. Купити в якості підлогового покриття ламінат “Alsapan” – означає забезпечити доброякісним підлогою будь-яке приміщення, тому це вдалий варіант для:

– готелів;

 – бутиків;

 – ресторанів;

 – освітніх установ;

 – житлових квартир;

 – торгових центрів;

 – офісів і не тільки.

 


Зворотній дзвінок
Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер допоможе знайти рішення Ваших запитань
*Ваші дані не будуть передані 3-м особам.

Дякуємо! Ми Вам зателефонуємо!