Ламінат

Ламінат

Ламінат Львів, Київ, Харків

Ламінат Львів купити ламінат у, Києві, кращі ціни на укладку ламінату

Дошка ламінату являє собою конструкцію, що складається з чотирьох шарів:

Нижній стабілізуючий шар призначений для захисту дошки від деформації. Служить також для збільшення жорсткості. У деяких колекціях ламінату до стабілізуючому шару приклеюють звукоізолюючу підкладку для додаткової шумоізоляції.

Несучий шар, основа дошки ламінату, виготовляється з HDF. Саме ця жорстка частина конструкції виконує найважливіші функції дошки ламінату. У несучому шарі вирізаний замок, який скріплює між собою ламінат. Також виконує основну функцію по теплоізоляції і шумоізоляції. Вологостійкість ламінату безпосередньо залежить від якості несучого шару. Вологостійкі просочення і висока щільність плити – запорука мінімального впливу вологи на геометрію ламінату.

Декоративний шар, що виконує функції оформлення – це шар паперу з нанесеним на нього малюнком дерева, каменю, плитки або будь-який інший текстури.

Верхній шар з меламіну або акрилової смоли забезпечує захист дошки від стирання і ударних навантажень. Від міцності і товщини верхнього шару залежить клас ламінат зносостійкості ламінату. Останнім часом верхній шар став також нести декоративну роль. На нього наносять нерівності у відповідності з рисунком для кращої імітації натурального дерева.

Купити ламінат Львів, Київ, Харків, Україна

Переваги ламінату:

Вибравши ламінат покриттям підлоги, ви позбавитеся від головного болю по догляду за ним. На ламінаті не залишається ні подряпин, ні вм’ятин від коліщаток меблів і дамських шпильок. Навіть якщо на ламінат випадково впаде важкий предмет, він не залишить сліду. На ламінаті можна малювати, і навіть кататися на роликових ковзанах. Високі температури теж не представляють загрози для ламінату — попіл, що впав, або недопалок, а також нагрівальні прилади не заподіють йому шкоди. Плями від будь-яких речовин не залишать на ламінаті слідів.За ламінатом легко доглядати, досить тільки протирати вологою ганчіркою. Великою перевагою ламінату те,що є широкий вибір декорів,а саме під дерево,плитку,камінь та інші.

Недоліки ламінату:

Один з недоліків ламінату полягає в тому, що на відміну від природних матеріалів, ламінат виготовлений не з натурального дерева, він є друкованим декоративним шаром на полімерній основі, покритим зносостійкою плівкою. Слабке місце ламінату — його кромки. Якщо при виготовленні ламінату мали місце порушення технологічних вимог, то кромки кришитимуться. Щоб захистити себе від купівлі бракованого ламінату, зупиніть вибір на продукції добре відомих фірм.Іншим недоліком ламінату є його недовговічність. Виробники визначають термін життя такої підлоги 15— 20 роками, проте при інтенсивній експлуатації він прослужить не більше п’яти років. Відциклювати і покрити наново лаком ламінат не можна, його потрібно міняти на новий. Ламінат більше підходить для людей, що люблять часто міняти вигляд житла або саме житло.

В даний час виробляють ламінат 4 основних класів (по EN13329).

  • Класи 21-23 – для домашнього використання (в даний час вже не виробляються).
  • Клас 31 [1] – для домашнього використання
  • Клас 32 – для домашнього з підвищеним навантаженням і для комерційного з низькою
  • Клас 33 – для комерційного використання з великим навантаженням
  • Клас 34 – більш міцний, ніж 33. [2]

Класи – поняття відносне. За результатами випробувань, реальна зносостійкість дорогих брендів набагато вище, ніж у дешевих виробників, що пов’язано з різними методиками тестування (taber test) зносостійкості у різних виробників.

Низькі ціни на ламінат Львів, Київ, Україна

У Північній Америці використовується власна система сертифікації, розроблена організацією North American Laminate Flooring Association (NALFA).

Класи ламінату

Класи експлуатації позначають скільки часу ламінат буде зберігати свій зовнішній вигляд при різних на нього навантаженнях. Існує європейська норма (EN 13329), яка включає в себе 18 тестів, після проведення яких ламінату привласнюється той або інший клас. Це норма виділяє 2 великі групи ламінованих підлогових покриттів: ламінати комерційної експлуатації і ламінати домашнього використання.

Ламінати комерційної експлуатації – це ламінати з терміном служби в комерційних приміщеннях від 3 до 6 років. Відповідно, якщо підлога комерційної експлуатації використовується будинку, то термін життя ламінату збільшується у два-три рази. Багато гарантії понад 10 років означають, що дана підлога пролежить стільки саме в домашніх умовах, але ніяк не в комерційних.

31 клас ламінат експлуатації – це експлуатація підлоги в комерційних приміщеннях зі слабким навантаженням. Термін служби підлоги близько 2-3 років. У домашніх умовах підлога може пролежати 10-12 років (спальні, комори тобто приміщення зі слабкою експлуатацією підлоги в будинку). Сьогодні в Росії найбільш поширений клас ламінат ламінату. В офісах застосовується в прийомних, переговорних, невеликих кабінетах.

32 клас ламінат експлуатації – це експлуатація підлоги в комерційних приміщеннях із середнім навантаженням. Термін служби підлоги 3-5 років. У домашніх умовах підлога може пролежати 12-15 років (їдальні, кухні, коридори, тобто приміщення з високою експлуатацією підлоги в квартирі). 32 клас ламінат найбільш оптимальний вибір і для будинку і для офісу.

33 клас ламінат експлуатації – це експлуатація підлоги в комерційних приміщеннях з інтенсивним навантаженням. Термін служби підлоги близько 5-6 років. У домашніх умовах підлога може пролежати 15-20 років. Враховуючи тривалий термін експлуатації в домашніх умовах, деякі виробники дають довічну гарантію. Безсумнівним достоїнством цієї підлоги є те, що його зовнішній вигляд буде зберігатися максимально можливий для ламінату час.

34 клас ламінат експлуатації – експлуатація підлоги в комерційних приміщеннях з навантаженням, вище інтенсивною. Наприклад комерційні приміщення з високим навантаженням: автосалони, вокзали, аеропорти, танцювальні клуби. Термін служби 7-15 років. У домашніх умовах може пролежати близько 30 років.

Ламінати домашнього використання – це ламінати, термін експлуатації яких не перевищує 5-6 років у домашніх умовах. Зазвичай це підлоги на 6 або 7-мм плиті HDF або навіть MDF. Відмітна особливість цих підлог – ціна. Ламінати домашнього використання ділять на умовні 3 групи:

21 клас ламінат експлуатації – дана підлога має термін служби не більше 1-2 років. У Росії сьогодні така підлога відсутня. Область застосування: спальні, комори, тобто приміщення зі слабкою експлуатацією підлоги в домашніх умовах.

22 клас ламінат експлуатації – підлога з терміном служби 2-4 роки. У Росії така підлога, як і 21 клас, відсутня. Область застосування: спальні, комори, дитячі, гардеробні, тобто приміщення із середньою експлуатацією підлоги в домашніх умовах. ламінат, ламінат Київ Львів

23 клас ламінат експлуатації – підлога з терміном служби 4-6 років. Найбільш популярний формат ламінатів в Росії до 2001 року. Область застосування: спальні, комори, дитячі, гардеробні, їдальні, кухні, коридори, тобто приміщення з високою експлуатацією підлоги в домашніх умовах.

21, 22, 23 класи ламінату зняті з виробництва.

показати більше

Виробники ламінату:

❔ Ламінат запитання-відповіді

Популярні бренди Ламінат

Топ найпопулярніших виробників

Зворотній дзвінок
Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер допоможе знайти рішення Ваших запитань
*Ваші дані не будуть передані 3-м особам.

Дякуємо! Ми Вам зателефонуємо!