Масивна дошка Pacioli Cognac


нет ничего For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Країна виробник: Італія
Порода дерева: Дуб
Сортування: Рустик
Покриття: Масло-воск
Фаска: Так
Довжина: (400-1400)
Ширина: 140мм
Товщина: 15мм
Об’єм в упаковці: 1,568м2

Підлога в такому кольоровому рішенні — це чудова можливість зробити інтер’єр вашої кімнати витриманим і суворим. Ця гамма відтінків одна з найпопулярніших і не тільки в підлозі, це стосується корпусних меблів, шпалер і елементів декорування. Немов опале листя, встелене уздовж периметра кімнати, якими можна недбало пройтися.

Асоціації можуть виникати найрізноманітніші при вигляді цієї підлоги, але у кожного, безсумнівно, народиться бажання придбати для свого будинку ці дубові дошки. Безумовно, цей благородний коричневий, розбавлений волокнами рудуватого відтінку, аристократично підкреслює міцний дубовий масив. Її величність Природа створює природній вишуканий і неповторний малюнок, який нагадує ілюзію волокна. Ці тонкі нитки майстерно і хитромудро перетинаються між собою і створюють ефект насиченості. Такий колір має дивовижну здатність — заспокоювати і умиротворяти. Покриття відрізняється найвищою якістю, не має видимих вад і може похвалитися довговічністю. Більш того, неймовірний деревний аромат не зрівняється ні з якими іншими запахами…


Замовити дзвінок
Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер допоможе знайти рішення Ваших запитань
*Ваші дані не будуть передані 3-м особам.

Спасибо! Мы Вам позвоним!